Електрогенератор Sigma 5710771
Sigma 5710771 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 5710771
Усі ціни 8 →Инверторный генератор SIGMA (5710771) 190236 | 39 224 грн. |
Генератор Sigma інверторний, 5.5/6.0kW, 15л, з виведенням під АВР (5710771 | 35 215 грн. |
Генератор Sigma инверторный, 5.5/6.0kW, 15л, с выводом под АВР (5710771) 5 | 34 465 грн. |
Генератор Sigma інверторний, 5.5/6.0kW, 15л, з виведенням під АВР (5710771 | 38 194 грн. |
Генератор інверторний SIGMA 5.5/6.0кВт 5710771 | 38 194 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →