Електрогенератор Sigma 5710691
Sigma 5710691 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 5710691
Усі ціни 7 →Инверторный генератор SIGMA (5710691) 190247 | 51 292 грн. |
Генератор Sigma инверторный, 5.5/6.0kW, 50dB, с выводом под АВР (5710691) | 47 362 грн. |
Генератор Sigma інверторний, 5.5/6.0kW, 50dB, з виведенням під АВР (571069 | 52 574 грн. |
Генератор інверторний SIGMA 5.5/6.0кВт з виведенням під АВР 5710691 | 52 574 грн. |
Sigma Генератор Sigma інверторний, 5.5/6.0kW, 50dB, з виведенням під АВР ( | 52 574 грн. |
Генератор інверторний SIGMA 5.5/6.0кВт з виведенням під АВР 5710691 | 52 574 грн. |
Генератор інверторний бензиновий 5.5/6.0кВт SIGMA (5710691) | 52 138 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →