Електрогенератор Sigma 5710501
Sigma 5710501 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 5710501
Усі ціни 11 →Генератор бензиновый SIGMA 220-380В 7.5/8.0кВт 4-х тактный электрозапуск ( | 49 161 грн. |
Генератор бензиновый 7.5/8 кВт, 220/380В Sigma (5710501) 997569 | 45 380 грн. |
Генератор бензиновий SIGMA 220-380В 7.5/8.0кВт 4-х тактний електрозапуск ( | 46 514 грн. |
Генератор бензиновий 7 кВт SIGMA 5710501 | 48 280 грн. |
Генератор бензиновий Sigma (5710501) | 45 380 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →