Електрогенератор Sigma 5710761
Фото 15 |
Sigma 5710761 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 5710761
Усі ціни 7 →Инверторный генератор SIGMA (5710761) 190235 | 26 938 грн. |
Генератор Sigma инверторный, 5.5/6.0kW, 15л, ручной запуск (5710761) 57107 | 30 004 грн. |
Генератор Sigma інверторний, 5.5/6.0kW, 15л, ручний запуск (5710761) 57107 | 32 484 грн. |
Sigma Генератор Sigma інверторний, 5.5/6.0kW, 15л, ручний запуск (5710761) | 32 484 грн. |
Генератор інверторний SIGMA 5.5/6.0кВт 5710761 | 32 484 грн. |
Генератор інверторний бензиновий 5.5/6.0кВт SIGMA (5710761) | 31 197 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →