Електрогенератор Sigma 5710511
Sigma 5710511 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 5710511
Усі ціни 10 →Генератор бензиновый SIGMA 220-380В 8.5/9.0кВт 4-х тактный электрозапуск ( | 56 599 грн. |
Генератор бензиновый 8.5/9 кВт, 220-380В Sigma (5710511) 997570 | 49 343 грн. |
Генератор бензиновий SIGMA 220-380В 8.5/9.0кВт 4-х тактний електрозапуск ( | 59 501 грн. |
Генератор бензиновий Sigma (5710511) | 59 501 грн. |
Генератор бензиновый 220-380В 8.5/9.0кВт 4-х тактный электрозапуск SIGMA ( | 50 576 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →