Набір інструментів Intertool Storm ET-8094
Відео 2Фото 27 |
Intertool Storm ET-8094 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm ET-8094
Усі ціни 21 →Набір інструментів Intertool ET-8094 94шт | 2 099 грн. |
Набор инструментов Intertool ET-8094 | 2 081 грн. |
Комплект інструментів Intertool STORM 94 предмета (ET-8094) | 2 249 грн. |
Intertool Intertool ET-8094 129418 | 2 499 грн. |
Набор инструментов 94 ед. STORM, 1/2, 1/4, Сr-V INTERTOOL ET-8094 | 2 499 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →