Набір інструментів Sigma 6010101
Sigma 6010101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6010101
Ключ Sigma набор рожково-накидных 6шт 8-17мм CrV satine (6010101) 6010101 | 274 грн. |
Sigma Ключи рожково-накидные Sigma 6шт 8-17мм CrV satine (6010101) | 230 грн. |
Набір ключів рiжково-накидних Sigma 6 шт 8-17 мм CrV Satine (6010101) | 230 грн. |
Ключі ріжково-накидні 6шт 8-17мм CrV satine SIGMA (6010101) | 230 грн. |
Ключ Sigma набір рожково-накидних 6шт 8-17мм CrV satine (6010101) | 322 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів Sigma 6010101:
- Розміри:
- 8, 10, 12, 13, 14, 17 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →