Фарбопульт Sigma 6812101
Фото 9 |
Sigma 6812101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6812101
Усі ціни 7 →Краскопульт Sigma 6812101 | 967 грн. |
Фарбопульт Sigma HVLP 1.3 мм з верхнім баком 600 мл Green (6812101) | 995 грн. |
Фарборозпилювач Sigma HVLP 1.3 мм з верхнім баком 600 мл Green (6812101) 6 | 995 грн. |
Sigma Краскораспылитель Sigma HVLP ?1.3 с в/б (зеленый) (6812101) | 995 грн. |
Фарборозпилювач Sigma HVLP 1.3 мм з верхнім баком 600 мл Green (6812101) | 995 грн. |
Фарборозпилювач HVLP 1.3 з в/б (зелений) SIGMA (6812101) | 995 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →