Об'єктив Sigma 85mm f/1.4 Art DG DN
Відео 12Фото 22 |
Sigma 85mm f/1.4 Art DG DN |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma 85mm f/1.4 Art DG DN
Усі ціни 17 →Довгофокусний об'єктив Sigma AF 85mm f/1,4 DG DN Art | 36 110 грн. |
Sigma AF 85mm f/1,4 DG DN Art (Leica L) | 41 000 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Sigma Af 85mm f / 1.4 Dg Dn Art (Sony E) | 38 524 грн. |
Объектив для фотоаппарата Sigma Af 85mm f/1.4 Dg Dn Art (Sony E) | 38 315 грн. |
Sigma AF 85mm f/1.4 DG DN Art (Sony E) | 36 814 грн. |
Найважливіші орієнтири портретної зйомки — висока деталізація кадру, м'який малюнок і ефектне боке. Всі ці пункти програми гармонійно поєднуються в моделі Sigma 85mm f/1.4 DG DN Art.
Перероблена оптична схема
Портретник став правонаступником фікс-об'єкта Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art, який спочатку розроблявся для дзеркалок. Новоспечена модель скинула півкілограма зайвої ваги та отримала абсолютно перероблену оптичну схему, адаптовану під укорочений робочий відрізок бездзеркальних систем. Надалі портретний фікс сконструйований з 15 елементів в 11 групах. В оптичну формулу об'єктива увійшли п'ять SLD-елементів з наднизькою дисперсією та одна асферична лінза.
11-пелюсткова діафрагма
Кількість пелюсток діафрагми у моделі зросла до 11-ти. Як результат, об'єктив малює приємне оку боке з казково м'яким розмиванням фону. Адептам жанру відеозйомки припаде до вподоби можливість безклікового діафрагмування. Також «тушка» моделі оснащена кнопкою блокування автофокусу і повзунком для включення ручного/автоматичного наведення на різкість.
Цільова аудиторія
Для корпусу Sigma 85mm f/1.4 DG DN Art заявлений базовий рівень пило- і вологозахисту. Передня лінза в об'єктива має діаметр 77 мм — на неї легко чіпляються світлофільтр аналогічного калібру. Нарешті, модель комплектується круглою блендою. Цільова аудиторія фікс-об'єктива — ентузіасти та профі в портретній фотографії. І будьте впевнені, що їх це дітище не розчарує.