Жорсткий диск LaCie Mobile Drive 2022 STLP4000400 4 ТБ
Відео 1Фото 3 |
LaCie STLP4000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LaCie Mobile Drive 2022 STLP4000400 4 ТБ
Усі ціни 7 →Lacie 4TB USB-C (STLP4000400) | 7 257 грн. |
Lacie 4TB USB-C (STLP4000400) | 7 434 грн. |
Портативний зовнішній накопичувач LaCie 4TB USB 3.2 Gen 1 Type-C Mobile Dr | 6 999 грн. |
Lacie Mobile Drive - Apple Exclusive Hard 4 Tb Usb 3.2 Gen 1 Zewnętrzny Dy | 8 282 грн. |
Lacie Mobile Drive 4Tb (STLR4000400) | 8 118 грн. |
Lacie Mobile Drive - Apple Exclusive Hard 4 Tb Usb 3.2 Gen 1 Zewnętrzny Dy | 8 484 грн. |
Lacie Mobile Drive 4Tb (STLR4000400) | 8 316 грн. |
Відеоогляди
Модификації LaCie Mobile Drive 2022 STLP4000400
Ціни на LaCie Mobile Drive 2022 STLP4000400 |
---|---|---|---|---|
LaCie Mobile Drive 2022 STLP1000400 1 ТБ | від 3 360 грн. | 18 пропозицій | ||
LaCie Mobile Drive 2022 STLP2000400 2 ТБ | від 4 399 грн. | 22 пропозиції | ||
LaCie Mobile Drive 2022 STLP4000400 4 ТБ | від 6 999 грн. | 7 пропозицій | ||
LaCie Mobile Drive 2022 STLP5000400 5 ТБ | від 7 313 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →