Жорсткий диск Seagate One Touch with Password STKZ4000400 4 ТБ
Фото 4 |
Seagate STKZ4000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate One Touch with Password STKZ4000400 4 ТБ
Усі ціни 28 →Зовнішній жорсткий диск Seagate One Touch with Password 4 Tb Black (STKZ40 | 5 339 грн. |
Внешний жесткий диск Seagate One Touch with Password 4 Tb Black (STKZ40004 | 5 290 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 4tb One Touch with Password Seagate (stkz4000400 | 5 496 грн. |
SEAGATE HDD External One Touch with Password (2.5'/4TB/USB 3.0) STKZ400040 | 5 117 грн. |
Seagate One Touch with Password 4 TB Black (STKZ4000400) | 5 249 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Seagate One Touch with Password STKZ4000400
Ціни на Seagate One Touch with Password STKZ4000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch with Password STKY1000400 1 ТБ | від 2 501 грн. | 90 пропозицій | ||
Seagate One Touch with Password STKY2000400 2 ТБ | від 3 237 грн. | 59 пропозицій | ||
Seagate One Touch with Password STKZ4000400 4 ТБ | від 5 117 грн. | 29 пропозицій | ||
Seagate One Touch with Password STKZ5000400 5 ТБ | від 5 635 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →