Жорсткий диск Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 ГБ
Відео 19Фото 4 | Очікується у продажу 3 199 грн. Виконання: зовнішній; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 500; Форм-фактор ("): 2.5; Гарантія виробника: 3 роки; Частота обертання шпинделя: 5400 об/хв; Захист від пилу та води; |
Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K
Ціни на Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 ГБ | від 3 199 грн. |
Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K 1 ТБ | від 2 279 грн. | 30 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 ТБ | від 2 479 грн. | 19 пропозицій | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K 4 ТБ | від 4 748 грн. | 31 пропозиція | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 ТБ | від 5 769 грн. | 19 пропозицій |
Рекомендуємо