SSD Silicon Power XD80 SP512GBP34XD8005 512 ГБ
Відео 4Фото 3 |
Silicon Power SP512GBP34XD8005 512 ГБ1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power XD80 SP512GBP34XD8005 512 ГБ
SSD накопичувач Silicon Power XD80 512 GB (SP512GBP34XD8005) | 2 430 грн. |
SSD накопичувач Silicon Power XD80 512 GB (SP512GBP34XD8005) | 2 349 грн. |
SSD накопитель Silicon Power XD80 512 GB (SP512GBP34XD8005) | 2 436 грн. |
Відеоогляди
Модификації Silicon Power XD80 SP512GBP34XD8005
Ціни на Silicon Power XD80 SP512GBP34XD8005 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power XD80 SP512GBP34XD8005 512 ГБ | від 2 349 грн. | 3 пропозиції | ||
Silicon Power XD80 SP001TBP34XD8005 1 ТБ | від 3 397 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →