Ножівка Silky Katanaboy 500-5
Відео 3Фото 9 |
Silky Katanaboy 500-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silky 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silky.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silky Katanaboy 500-5
Ножовка по дереву садовая Silky Katanaboy 500-5 500мм (403-50) | 8 290 грн. |
Пила садовая раскладная Silky KATANABOY 500-5 | 8 290 грн. |
Пила садова розкладна Silky KATANABOY 500-5 (403-50) 500 мм - 5 зуб V32905 | 8 290 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →