Гусятниця Simax 7526 1.5 л
Simax 7526 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simax 7526 1.5 л
Усі ціни 16 →Simax 4,8 л 420х280х55 мм (s7526) 4,8л420х280х55мм(s7526) | 549 грн. |
Форма для запікання Simax 7526 | 426 грн. |
Simax 7526 | 407 грн. |
Жаровня прямокутна Simax 4.8 л (7526) | 500 грн. |
Прямокутна форма для запікання на 4 л Simax s7526 | 723 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Simax 7526
Ціни на Simax 7526 |
---|---|---|---|---|
Simax 7526 1.5 л | від 407 грн. | 17 пропозицій | ||
Simax 7216 2.5 л | від 238 грн. | 15 пропозицій | ||
Simax 7226 3.5 л | від 345 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →