Кондиціонер Cooper&Hunter Arctic NG CH-S24FTXLA-NG 70 м²
Відео 3Фото 11 |
Високопродуктивний і енергоефективний інверторний кондиціонер з серії Cooper&Hunter Arctic Inverter зразка 2018 року, з повноцінною адаптацією до вітчизняних зимових кліматичних умов для тривалої і ефективної роботи на обігрів під час морозів. Являє собою стильну і економічну спліт-систему для настінного монтажу. Здатний підтримувати цільову температуру повітря в житлових, офісних та невеликих комерційних приміщеннях сумарною площею до 70 м².
Може ефективно знижувати рівень вологість (до 2,4 літра вологи в годину). Завдяки фірмовій багатоступеневою системою фільтрів CH 7-SKY затримує пилові частинки усіх розмірів, знешкоджує бактеріальні та вірусні аерозолі. Зовнішній блок кондиціонера Cooper&Hunter Arctic Inverter NG CH-S24FTXLA-NG оснащений підігрівом компресора/піддону і розрахований на експлуатацію в режимі обігріву при значних негативних температурах зовнішнього повітря до -25 °C).
Завдяки використанню інверторного компресора з мікропроцесорною системою керування, здатний показувати високу енергоефективність як при роботі на охолодження (А++), так і при підігріві (А+++). Укомплектований пультом ДУ з підсвічуванням LCD-екрана, який додатково оснащений термодатчиком для локального регулювання температури (функція I Feel). Обладнаний вбудованим Wi-Fi-модулем для віддаленого керування.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Arctic NG CH-S24FTXLA-NG 70 м²
Усі ціни 17 →Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Arctic CH-S24FTXLA-NG WIFI | 39 900 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXLA-NGR32 Wi-Fi | 54 040 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Arctic Inverter CH-S24FTXLA-NG | 39 000 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER Arctic CH-S24FTXLA-NG | 51 899 грн. |
COOPER&HUNTER CH-S24FTXLA-NG (WI-FI) | 54 040 грн. |
0 0 1 7 |
Нормальний, якісний кондиціонер. Добре охолоджує. Взимку добре справляється із завданням. Треба розуміти, що це середня цінова категорія, нехай із неба зірок не вистачає, але, як на мене в побуті чудово! Економічний. Тихий, що важливо, особливо якщо в спальні. Ну і, як усі купери – надійні. Надійний немає Pallit Pa: користуюся Cooper&Hunter Arctic NG CH-S09FTXLA-NG більше року |
Чудовий кондиціонер! Гарне виконання внутрішнього блоку – фішка якого прихований дисплей! Білий матовий внутрішній блок і лід, що з'являється, дисплей, начебто, з-під панельки блоку - дуже красиво і дорого виглядати! 5 швидкостей вентилятора – від тихого спокійного до турбо режиму (не капець голосно!). Зручне та просте регулювання скарж. І звичайно ж, можливість віддаленого програмування за допомогою віддаленого доступу через Wi-Fi. Тільки переваги. Виктория: користуюся Cooper&Hunter Arctic NG CH-S09FTXLA-NG кілька місяців |
Кондиціонер брав у студію новобудови (без газу) як основне джерело опалення. Убив одразу 3х зайців: взимку опалюю, влітку холодити буде + функція осушувача. З морозами в -17 упорався дуже спокійно. Температуру у приміщенні встановив 21 градус, тримає чітко. Відтавання зовнішнього блоку відбувається в районі 10 хвилин з моменту відтайки і до відновлення обігріву. Споживання морози, при непрогрітому приміщенні, було в районі 2,5 кВт. При -5...0 споживає 0,9-1 кВт. За рівнем шуму - як мені працює тихо, уваги не звертаю (висить над ліжком). По зовнішньому блоку, на диво аналогічна ситуація, переживав, що буде шумніше. Встановлений на 5-му поверсі, знизу ледве чутно, і то якщо прислухатися. А ось функція керування зі смартфона розчарувала. Дуже сире застосування, тупить, втрачає зв'язок (якщо доопрацюють, то буде норм. А так не бачу в ньому сенсу). Як і будь-який кондиціонер, трохи сушить повітря, але це не критично, тому що в опалювальний сезон у будь-якому випадку повітря в приміщенні пересушується, просто ставимо зволожувач і ця проблема вирішується сама собою. Дизайн. Працює тихо. Чітко тримає задану температуру. Керування зі смартфона. Ціна. Дмитрий П: користуюся Cooper&Hunter Arctic NG CH-S18FTXLA-NG кілька місяців |
Модификації Cooper&Hunter Arctic NG CH-S24FTXLA-NG
Ціни на Cooper&Hunter Arctic NG CH-S24FTXLA-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Arctic NG CH-S09FTXLA-NG 27 м² | від 22 140 грн. | 19 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Arctic NG CH-S12FTXLA-NG 35 м² | від 22 990 грн. | 20 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Arctic NG CH-S18FTXLA-NG 52 м² | від 32 990 грн. | 17 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Arctic NG CH-S24FTXLA-NG 70 м² | від 38 960 грн. | 17 пропозицій |