Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXL2E-NG 70 м²
Старша і найбільш просунута модель інверторного кондиціонера з сімейства Alpha Inverter NG від прославленої компанії Cooper&Hunter. Конкретно ця модифікація може послужити відмінним рішенням для обслуговування побутових, офісних або навіть малих комерційних приміщень площею до 70 м2. Серед основних переваг кондиціонера Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXL2E-NG варто виділити надійний інверторний компресор, можливість інтеграції в систему «Розумний дім», а також відмінну енергоефективність.
Так, при роботі на охолодження енергоефективність пристрою відповідає класу а++, при роботі на обігрів — класу а+++. Також модель може працювати в режимі осушення (видаляючи з повітря до 2 л вологи годину) і вентиляції (зі швидкістю циркуляції повітря до 660 м3/год). Фірмова технологія фільтрації CH 7-SKY включає плазмовий (електростатичний), катехіновий, антибактеріальний, антигрибковий і формальдегідний фільтри, які забезпечують максимально ефективну очистку повітря, усуваючи з нього мікроби, бактерії та ін.У режимі чергового опалення кондиціонер буде підтримувати температуру близько 8°С, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії. Корпус оснащений дисплеєм на внутрішньому блоці, пульт управління відрізняється нічним підсвічуванням і оснащений вбудованим датчиком температури (функція I Feel).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXL2E-NG 70 м²
Усі ціни 7 →Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Alpha CH-S24FTXL2E-NG | 44 900 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXL2E-NG | 50 520 грн. |
Cooper&Hunter CH-S24FTXL2E-NG with WiFi | 50 520 грн. |
Cooper&Hunter CH-S24FTXL2E-NG (WI-FI) | 47 994 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXL2E-NG (WI-FI) інвертор | 50 519 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXL2E-NG R32 Wi-Fi | 50 520 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Alfa Inverter CH-S24FTXL2E-NG R32 Wi-Fi | 41 290 грн. |
WI-FI керування. Все працює добре без нарікань. Тихий, потужний, багатофункціональний Ціна-якість, економічність, дизайн, якість немає My Art: користуюся Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG кілька місяців |
Модификації Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXL2E-NG
Ціни на Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXL2E-NG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S09FTXE-NG 26 м² | від 20 299 грн. | 19 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S12FTXE-NG 35 м² | від 13 827 грн. | 15 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S18FTXE-NG 50 м² | від 28 850 грн. | 13 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXLE-NG 64 м² | від 17 360 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha NG CH-S24FTXL2E-NG 70 м² | від 41 290 грн. | 7 пропозицій |