Кондиціонер Ballu BSLI-24HN1/EE/EU 65 м²
Відео 4Фото 3 |
Ballu BSLI-24HN1/EE/EU 65 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:65 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:2025/1885 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики BSLI-24HN1/EE/EU
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Ballu BSLI-24HN1/EE/EU
Ціни на Ballu BSLI-24HN1/EE/EU |
---|---|---|---|---|
Ballu BSLI-07HN1/EE/EU 21 м² | від 9 390 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BSLI-09HN1/EE/EU 26 м² | від 10 248 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BSLI-12HN1/EE/EU 32 м² | від 11 983 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BSLI-18HN1/EE/EU 54 м² | від 23 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BSLI-24HN1/EE/EU 65 м² | від 25 390 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →