Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-24HF/N3f 61 м²
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-24HF/N3f 61 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:61 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2000/1900 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Fusion Super DC EACS/I-24HF/N3f
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Fusion Super DC EACS/I-24HF/N3f 61 м²
Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-24HF/N3 | 15 285 грн. |
Спліт-система Electrolux Fusion Super DC EACS/I-24HF/N3 | 26 585 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-24HF/N3 | 26 582 грн. |
Модификації Electrolux Fusion Super DC EACS/I-24HF/N3f
Ціни на Electrolux Fusion Super DC EACS/I-24HF/N3f |
---|---|---|---|---|
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N3 22 м² | від 8 124 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-09HF/N3 25 м² | від 9 906 грн. | 7 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-12HF/N3 32 м² | від 11 756 грн. | 7 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-18HF/N3 46 м² | від 13 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-24HF/N3f 61 м² | від 15 285 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →