Наручний годинник SKMEI 1029 Black
Відео 19Фото 25 |
SKMEI 1029 Black |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKMEI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKMEI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKMEI 1029 Black
Чоловічий наручний годинник Skmei 1029 Чорний | 588 грн. |
Чоловічий годинник Skmei 1029 якісний Чорний | 575 грн. |
Чоловічий годинник Skmei 1029 Чорний високоякісний | 575 грн. |
Чоловічий годинник Skmei 1029 Якісний Чорний | 575 грн. |
Користуюсь годинами 4 з лишком року (купував у жовтні 2017), і є що сказати. Годинник дуже надійний. Покупкою задоволений і в усьому раджу. Якість, ціна, відмінний вологозахист (3 години в морській воді), зручність у повсякденному носінні. Недоліків немає користуюся SKMEI 1029 Green Camouflage більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →