Наручний годинник SKMEI 1328 Black
Відео 18Фото 3 |
SKMEI 1328 Black |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKMEI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKMEI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKMEI 1328 Black
Усі ціни 14 →Наручний годинник Skmei 1328CG Coffee Gold | 635 грн. |
Наручний годинник Skmei 1328GD Gold | 585 грн. |
Наручний годинник Skmei 1328RGWT Rose Gold-White | 595 грн. |
Чоловічий наручний годинник у класичному стилі Skmei 1328 Синій (Білий екр | 644 грн. |
Наручний електронний цифровий ретро годинник Skmei 1328 (Чорний) | 559 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →