Наручний годинник SKMEI Processor 1358
Відео 12Фото 4 |
SKMEI Processor 1358 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKMEI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKMEI.
Купити SKMEI Processor 1358
Усі ціни 35 →Чоловічий годинник Skmei 1358 Processor Черний 6241 | 1 045 грн. |
Наручные часы Skmei Processor 1358 | 1 082 грн. |
Наручний годинник Skmei Processor 1358 | 1 093 грн. |
Чоловічий годинник Skmei Processor 1358 Black Compass | 1 175 грн. |
Годинник SKMEI 1358BK | 1 945 грн. |
Переваг немає Бракована якість пластику корпусу годинника. Вологозахист відсутній у принципі. Serhii: користуюся SKMEI Processor 1358 більше року |
Непоганий варіант годинника в яких є компас, термометр, альтиметр, погода, крокомір і ще купа всього. Усі можливості більше іграшка, ніж потреба. Дешевший аналог Casio G-Shock. Функціонал, ціна, зовнішній вигляд При досить охайному повсякденному використанні через 8 місяців почала облазити фарба на корпусі. Через 10 місяців лопнув ремінець. Миха Михин: користуюся SKMEI Processor 1358 більше року |
Годинники бюджетної " породи» SKMEI Processor 1358-максимально заряджений аксесуар на зап'ясті за свою вартість. Чим модель така хороша? Давайте розбиратися по порядку.
Витривалий характер
Модель адресована прихильникам активного способу життя: туристам, мисливцям, рибалкам, військовим і т. п. Годинник володіє витривалим корпусом з полікарбонатного матеріалу, який витримує удари і падіння, а також глибоководні занурення до 30 м. З пластика зроблено і скло поверх електронного циферблата. При недостатній видимості в призначене для користувача розпорядження люб'язно надається зеленувата підсвічування циферблата.
Повний фарш
У корпусі моделі знайшли притулок вбудований крокомір, електронний компас, висотомір і термометр. Більше того, барометр в конструкції годинника дає можливість стежити за змінами атмосферного тиску, що допомагає спрогнозувати гарну погоду для туристичного походу або вилазки на природу. Годинники приносять максимальну користь під час екстремального туризму. Прихильникам спорту зіграють на руку функції підрахунку кількості кроків, подоланої відстані і спалених калорій.
Доступна цінова політика
З огляду на демократичну цінову політику на продукт, якщо годинник і зламаються з часом, то їх буде не шкода. Однак у відгуках до моделі переважають суцільно позитивні рецензії. Єдине " але " - годинник втрачають презентабельний зовнішній вигляд з часом через облущивающейся фарби на корпусі. Носіть їх акуратно і з такою проблемою ви не зіткнетеся.
Щодо роботи електроніки годинника – особливих скарг немає. Барометр, висотомір, крокомір, компас – працюють нормально. Перед кожним використанням компас необхідно автокалібрувати. Але це притаманно будь-яких електронних компасів.