Навушники
Skullcandy Sesh ANC (S2TEW-P740)
Відео 17Фото 10 |
Skullcandy Sesh ANC |
|
Активне шумозаглушення, тривалий час автономної роботи з кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Skullcandy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Skullcandy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Skullcandy Sesh ANC
Навушники Skullcandy Sesh ANC True Wireless True Black (S2TEW-P740) | 2 799 грн. |
Навушники Skullcandy TW Sesh ANC True Black (S2TEW-P740) | 3 299 грн. |
Навушники Skullcandy TW Sesh ANC True Black (S2TEW-P740) | 2 799 грн. |
Навушники TWS SkullCandy Sesh ANC True Black (S2TDW-M003) | 1 383 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →