Спальний мішок Snugpak Travelpak 3
Відео 3Фото 5 |
Snugpak Travelpak 3 220x80 см, t -3 °C220x80 см, t 2 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Snugpak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Snugpak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Snugpak Travelpak 3
Усі ціни 8 →Спальный мешок Snugpak Travelpak 3 Comfort -3°С / Extreme -7°С green | 3 040 грн. |
Спальный мешок Snugpak Travelpak 3 Comfort -3с / Extreme -7с Green (821165 | 2 515 грн. |
Спальный мешок Snugpak Travelpak 3 Comfort -3°С / Extreme -7°С green (8211 | 3 040 грн. |
Спальный мешок Snugpak Travelpak 3 Comfort -3С / Extreme -7С Green (821165 | 2 384 грн. |
Спальний мішок Snugpak Travelpak 3 Comfort -3С / Extreme -7С Green (821165 | 3 040 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Snugpak Travelpak 3
Ціни на Snugpak Travelpak 3 |
---|---|---|---|---|
Snugpak Travelpak 3 | від 2 361 грн. | 8 пропозицій | ||
Snugpak Travelpak 2 | від 2 119 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →