Спальний мішок Snugpak Softie Elite 5
Відео 5Фото 6 |
Snugpak Softie Elite 5 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Snugpak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Snugpak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Snugpak Softie Elite 5
Мешок спальный Snugpak Softie Elite 5 (2200х750мм), олива 351-10035 | 7 920 грн. |
Спальный мешок Snugpak Softie Elite 5 olive (8211650540132) | 7 920 грн. |
Snugpak Softie Elite 5 (comf.- 15C/ extr. -20C) 8211650540132 | 7 899 грн. |
Спальный мешок Snugpak Softie Elite 5 (comf.- 15°C/ extr. -20°C), olive 82 | 7 920 грн. |
Спальний мішок Snugpak Softie Elite 5 (comf.- 15°C/ extr. -20°C) Оливковий | 7 920 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →