Спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme
Відео 4Фото 13 |
Snugpak Sleeper Extreme |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Snugpak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Snugpak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Snugpak Sleeper Extreme
Усі ціни 8 →Мешок спальный Snugpak Sleeper Extreme (2200х800мм), олива 351-1002 | 3 960 грн. |
Спальный мешок Snugpak Sleeper Extreme olive (8211650110137) | 3 960 грн. |
Snugpak Sleeper Extreme (comf.- 7C/ extr. -12C) 8211650110137 | 3 999 грн. |
Спальный мешок Snugpak Sleeper Extreme (comf.- 7°C/ extr. -12°C), olive 82 | 3 960 грн. |
Спальный мешок Snugpak Sleeper Extreme (Comfort -7°С/ Extreme -12°С) 1568. | 3 960 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →