ДБЖ Socomec NETYS PE-650VA 650 ВА
Socomec NETYS PE-650VA 650 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Socomec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Socomec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Socomec NETYS PE-650VA 650 ВА
ДБЖ Socomec Netys 650 (NPE-0650) NPE-0650 | 3 093 грн. |
ДБЖ Socomec Netys 650 (NPE-0650) | 3 954 грн. |
ИБП Socomec Netys 650 (NPE-0650) | 3 960 грн. |
Модификації Socomec NETYS PE-650VA
Ціни на Socomec NETYS PE-650VA |
---|---|---|---|---|
Socomec NETYS PE-600VA 600 ВА | від 1 683 грн. | 24 пропозиції | ||
Socomec NETYS PE-650VA 650 ВА | від 3 093 грн. | 3 пропозиції | ||
Socomec NETYS PE-850VA 850 ВА | від 5 455 грн. | 3 пропозиції |