ДБЖ APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI 700 ВА
Фото 7 |
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI 700 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI 700 ВА
Усі ціни 52 →Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS 700VA, IEC (BVX700LI) | 5 079 грн. |
Джерело безперебійного живлення APC Easy UPS 700VA, 4хС13 (BVX700LI) BVX70 | 5 084 грн. |
ДБЖ APC easy ups 700va, iec (BVX700LI) BVX700LI | 5 039 грн. |
Apc Easy Ups 700VA, Iec (BVX700LI) | 5 479 грн. |
APC BVX700LI | 5 200 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI
Ціни на APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI 700 ВА | від 4 282 грн. | 53 пропозиції | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI 900 ВА | від 5 199 грн. | 49 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI 1200 ВА | від 6 368 грн. | 48 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI 1600 ВА | від 8 022 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI 2200 ВА | від 9 600 грн. | 8 пропозицій |