Мисливський ніж SOG Aegis FX
Відео 1Фото 31 |
SOG Aegis FX |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG Aegis FX
Усі ціни 25 →Нож складной SOG Aegis FX (длина: 224мм, лезвие: 94мм, черный) 153-1121 | 5 031 грн. |
SOG Aegis FX Indigo/Acid Yellow (SOG 17-41-01-41) | 4 510 грн. |
Нож туристический SOG Aegis FX, Indigo/Acid Yellow (17-41-01-41) | 4 510 грн. |
Ніж SOG Aegis FX (в коробці), Black/Moss Green (SOG 17-41-04-57) 729857014 | 4 510 грн. |
Ніж SOG Aegis FX (в коробці), Black/Moss Green SOG 17-41-04-57 | 4 290 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →