Витяжний вентилятор Soler&Palau SILENT DUAL 100
Відео 7Фото 3 |
Модифікації Soler&Palau SILENT DUAL 3
Характеристики
Soler&Palau SILENT DUAL 100 |
|
Інтелектуальний режим роботи заснований на двох датчиках. Діапазон робочої температури від -5°С до +40 °С. захист від перегріву.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soler&Palau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soler&Palau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Soler&Palau SILENT DUAL 100
Сортувати
Soler&Palau Soler&Palau Silent Dual 100 5210640600 | 6 837 грн. |
Витяжний вентилятор Soler & Palau SILENT DUAL 100, 5210640600 | 6 837 грн. |
Вентилятор Soler&Palau SILENT DUAL-100 | 6 837 грн. |
Витяжний вентилятор SOLER&PALAU SILENT DUAL 100 з таймером, датчиком руху | 6 837 грн. |
Витяжний вентилятор з таймером, датчиком руху, датчиком вологості Soler&Pa | 6 837 грн. |
Закрити
вцелом очень достойное решение, тихий что и требовалось, это вам не домовент - как самолет, но и цена! вообще этот бренд в плане вентиляции очень толковый, потому советую, работает крайне тихо, и под него вообще по сути не нужно ничего по выключателям, только питание цена, как и на любом вентиляторе (уже штук 3 перепробовал разных) неадекватно работает датчик влажности, но тут хоть нормально работает датчик движения |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо