Об'єктив Sony 35mm f/1.4 ZA FE Distagon T* (SEL-35F14Z)
Відео 2Фото 4 |
Sony 35mm f/1.4 ZA FE Distagon T* |
|
"Цейсовський" об'єктив під гвардію повнокадрових бездзеркальних камер Sony E, що розкриває потенціал багатомегапіксельних фотоапаратів серії. Модель малює фактурне зображення з дуже ефектним поділом планів. Відокремити об'єкт зйомки від фону допомагає висока світлосила f / 1.4, що підкріплюється 9-пелюсткової конструкцією діафрагми для отримання красивого боке. На невеликих прикриттях діафрагми Sony 35mm f / 1.4 ZA FE Distagon T* характеризується високою різкістю по всьому полю кадру, відсутністю аберацій і дісторсій.
Помітне віньєтування по краях знімка видно при зйомці на f / 1.4. Модель обладнана кільцями фокусування і діафрагмування з безступінчатим ходом, що по достоїнству оцінять відеографи. Корпус об'єктива зроблений з металу. Скла в ньому багато: 12 елементів в 8 групах, при цьому в оптичній схемі застосовуються дві Асферичні лінзи і одна лінза АА (Advanced Aspherical). Об'єктив ускладнює вагу» тушки " фотоапарата приблизно на 630 г. на передній лінзоблок моделі чіпляються світлофільтри діаметром 72 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony 35mm f/1.4 ZA FE Distagon T*
Усі ціни 29 →Стандартний об'єктив Sony SEL35F14Z 35mm f/1,4 Zeiss FE | 43 310 грн. |
Об'єктив SONY SEL35F14Z.SYX | 49 999 грн. |
Sony SEL35F14Z 35mm f/1,4 Zeiss FE | 42 100 грн. |
Объектив Sony FE 35 mm f/1.4 ZA Distagon T* Carl Zeiss (SEL35F14Z.SYX) | 45 999 грн. |
Об'єктив Sony FE 35mm f/1.4 ZA Distagon T* (SEL35F14Z) | 44 299 грн. |