Литий диск Speedline Gladiatore 8x20/5x108 ET49 DIA76,1
від 13 517 до 14 328 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):76.1 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації Speedline Gladiatore 30
Характеристики
Speedline Gladiatore 8x20/5x108 ET49 DIA76,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speedline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speedline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Speedline Gladiatore 8x20/5x108 ET49 DIA76,1
Speedline Corse SL7 Gladiatore R20 W8 PCD5x108 ET49 DIA76.1 Ferric Anthrac | 13 517 грн. |
Speedline SL7 Gladiatore (8J x 20 5x108 ET49 DIA76.1) На замовлення з Євро | 14 328 грн. |
Speedline Corse SL7 Gladiatore R20 W8 PCD5x108 ET49 DIA76.1 Ferric Anthrac | 13 987 грн. |
Закрити
Схожі