Литий диск Speedline Vincitore 8x18/5x112 ET35 DIA76
Відео 1Фото 3 | від 12 299 до 13 493 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Speedline Vincitore 14
Характеристики
Speedline Vincitore 8x18/5x112 ET35 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speedline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speedline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Speedline Vincitore 8x18/5x112 ET35 DIA76
Speedline Corse SL5 Vincitore R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA76.1 Jetblack Matt P | 12 299 грн. |
Speedline SL5 Vincitore (8J x 18 5x112 ET35 DIA76.1) Jetblack-mat На замов | 13 493 грн. |
Speedline Corse SL5 Vincitore R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA76.1 Jetblack Matt P | 12 727 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі