Литий диск MOMO Revenge 8x18/5x112 ET35 DIA79,6
Відео 5Фото 4 | від 7 276 до 14 631 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):79.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації MOMO Revenge 73
Характеристики
MOMO Revenge 8x18/5x112 ET35 DIA79,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Revenge 8x18/5x112 ET35 DIA79,6
Сортувати
MOMO Revenge R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA79.6 MATT ANTHRACITE | 12 302 грн. |
Momo Revenge 8x18 5x112 ET35 DIA79.6 MBP | 7 483 грн. |
Momo Revenge 8x18 5x112 ET35 DIA79.6 MBP | 7 730 грн. |
Momo Revenge matt black (R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA79.6) | 10 099 грн. |
Диск Momo Revenge MBP R18 W8,0 PCD5x112 ET35 DIA79,6 | 7 276 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі