Поверхневий насос Speroni CM 22 HL
Speroni CM 22 HL відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni CM 22 HL:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Speroni CM 22 HL
Ціни на Speroni CM 22 HL |
---|---|---|---|---|
Speroni CM 22 HL | від 5 022 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni CM 32 HL | від 6 158 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni CM 35 HL | від 13 013 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni CM 45 HL | від 14 113 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni CM 45 | від 16 985 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →