Намет Totem Summer 4 V2 (TTT-029)
Відео 1Фото 8 |
Totem Summer 4 V2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:4
Сезонність:літо
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2.57 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Totem Summer 4 V2
Усі ціни 19 →Намет Totem Summer 4 (V2) | 1 835 грн. |
Намет Totem Summer 4 TTT-029 | 2 062 грн. |
Намет Totem Summer 4 V2 (TTT-029) | 2 062 грн. |
Четырехместная палатка Totem Summer 4 (v2) (UTTT-029) 151080 | 2 064 грн. |
Намет Totem Summer 4 V2, UTTT-029 | 2 064 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →