Намет SKIF Outdoor Adventure I 200x150 cm
Фото 24 |
Намет на двох торгової марки SKIF - це бюджетне полегшене (Вага 1.3 кг) рішення для відпочинку на природі. Вона позиціонується в якості трисезонної моделі, яку можна використовувати з весни по осінь, але в зв'язку з одношарової конструкцією оптимальним вибором вона стане для теплої літньої погоди. Також виробник допускає її застосування в ролі укриття від сонця. Намет SKIF Outdoor Adventure I 200x150 cm проста в збірці, так як має зовнішній каркас, що складається всього з двох склопластикових дуг.
Як завжди, всі її секції з'єднані один з одним гумкою, що виключає втрату окремих елементів і прискорює складальний процес. Тент зшитий з поліестерової тканини з герметизованими кутами і нанесеним поліуретановим просоченням. Остання здатна захистити від мінімальних опадів і випадаючої роси. Вхід в спальню доповнений москітною сіткою, яка разом з наявними під стелею вентиляційним клапаном, повинна забезпечити нормальний повітрообмін в спеку. Відзначимо, що модель зустрічається у продажу в різних колірних варіаціях, до того ж крім 2-місної версії з розмірами спальної зони по підлозі 200x150 см можна знайти і споріднений аналог на трьох з житловим простором 200 на 200 см.
Купити SKIF Outdoor Adventure I 200x150 cm
Усі ціни 15 →Палатка Skif Outdoor Adventure I orange-blue (389.00.84) 975296 | 1 230 грн. |
Намет Skif Outdoor Adventure Auto I, SOTSL150OB | 1 200 грн. |
Палатка Skif Outdoor Adventure I, 200х150 cm Orange-Blue (389.00.84) | 1 230 грн. |
Палатка Skif Outdoor Adventure I, 200x150 cm orange-blue (SOTSL150OB) | 1 230 грн. |
Намет Skif Outdoor Adventure I 200x150 cm Orange/Blue (SOTSL150OB) | 1 158 грн. |
Модификації SKIF Outdoor Adventure I 200x150 cm
Ціни на SKIF Outdoor Adventure I 200x150 cm |
---|---|---|---|---|
SKIF Outdoor Adventure I 200x150 cm | від 942 грн. | 16 пропозицій | ||
SKIF Outdoor Adventure I 200x200 cm | від 890 грн. | 55 пропозицій |