Литий диск SPORTMAX RACING 3213 6x14/4x108 ET35 DIA67,1
від 2 456 до 3 012 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 3213 1
Характеристики
SPORTMAX RACING 3213 6x14/4x108 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 3213 6x14/4x108 ET35 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Sportmax Racing SR3213 R14 W6 PCD4x108 ET35 DIA67.1 (LGMP) 100 | 2 896 грн. |
Диски Sportmax Racing SR3213 6x14 4x108 ET35 DIA67,1 (LGMP) | 2 456 грн. |
Sportmax Racing 3213 (R14 W6.0 PCD4x108 ET35 DIA67.1) LGMP | 2 549 грн. |
Sportmax Racing SR-3213 6x14 4x108 ET35 DIA67.1 LGMP | 2 620 грн. |
Sportmax Racing Sportmax Racing SR-3213 6x14 4x108 ET35 DIA67.1 LGMP | 2 505 грн. |
Литі диски Sportmax Racing SR3213 R14 W6 PCD4x108 ET35 DIA67.1 (LGMP) | 3 012 грн. |
Диск Sportmax Racing SR-3213 6x14 4x108 ET35 DIA67.1 LGMP | 2 886 грн. |
Закрити
Схожі