Спальний мішок Springos CS0044 (M-11271563)
Фото 14 |
Springos CS0044 легкий |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Springos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Springos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Springos CS0044
Усі ціни 6 →Спальний мішок Springos Hiking 190x73 см чорно-синій M-11271563 | 682 грн. |
Спальный мешок Springos 2 в 1 CS0044 +10 ...+25 °C R Black/Blue | 999 грн. |
Спальний мішок (спальник) Springos 2 в 1 CS0044 +10 ...+25 °CR Black/Blue | 999 грн. |
Спальний мішок (спальник) Springos 2 в 1 CS0044 +10 ...+25 °C R Black/Blue | 999 грн. |
Спальник (мішок спальний) Springos 2 в 1 CS0044 +10 ...+25 °CR Black/Blue | 999 грн. |
Спальний мішок (спальник) Springos 2 в 1 CS0044 + 10...+25 °C R Black/Blue | 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →