Спальний мішок Springos CS0045
Фото 14 |
Springos CS0045 легкий |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Springos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Springos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Springos CS0045
Усі ціни 8 →Спальный мешок Springos 2 в 1 CS0045 +10 ...+25 °C R Blue/Black | 999 грн. |
Springos Спальний мішок (спальник) Springos 2 в 1 CS0045 +10 ...+25 °C R B | 999 грн. |
Спальний мішок (спальник) Springos 2 в 1 CS0045 +10 ...+25 °CR Blue/Black | 999 грн. |
Спальний мішок (спальник) Springos 2 в 1 CS0045 +10 ...+25 °C R Blue/Black | 999 грн. |
Спальник (мішок спальний) Springos 2 в 1 CS0045 +10 ...+25 °CR Blue/Black | 999 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →