Циркуляційний насос Sprut 3VP-DN32 15 м DN 32 250 мм
Sprut 3VP-DN32 15 м
DN 32
250 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:6100 л/год
Макс. напір:15 м
Споживана потужність:370 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики 3VP-DN32
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut 3VP-DN32 15 м DN 32 250 мм
Насос циркуляционный SPRUT 3VP-DN32 | 15 366 грн. |
Sprut Насос циркуляционный Sprut 3VP-DN32 (0197) | 14 045 грн. |
Циркуляційний насос "Sprut" 3VP-DN32 напір 15 м об'ємна подача 6,1 м/год | 15 781 грн. |
Модификації Sprut 3VP-DN32
Ціни на Sprut 3VP-DN32 |
---|---|---|---|---|
Sprut 3VP-DN32 15 м DN 32 250 мм | від 14 045 грн. | 3 пропозиції | ||
Sprut 3VP-DN40 16 м DN 40 281 мм | від 17 112 грн. | 10 пропозицій | ||
Sprut 3VP-DN50 17 м DN 50 297 мм | від 21 084 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →