Циркуляційний насос Sprut 3VP-DN65 15.5 м DN 65 320 мм
Sprut 3VP-DN65 15.5 м
DN 65
320 мм
15 м
DN 32
250 мм
15.5 м DN 65
320 мм
16 м DN 40
281 мм
17 м DN 50
297 мм
22 м DN 80
330 мм
24 м DN 100
390 мм
27 м DN 40
340 мм
33.5 м DN 50
340 мм
48 м DN 65
380 мм
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:28500 л/год
Макс. напір:15.5 м
Споживана потужність:2200 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики 3VP-DN65
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sprut 3VP-DN65
Ціни на Sprut 3VP-DN65 |
---|---|---|---|---|
Sprut 1VP-DN32 15 м DN 32 250 мм | від 14 045 грн. | 4 пропозиції | ||
Sprut 3VP-DN65 15.5 м DN 65 320 мм | від 28 509 грн. | 1 пропозиція | ||
Sprut 1VP-DN40 16 м DN 40 281 мм | від 17 138 грн. | 4 пропозиції | ||
Sprut 1VP-DN50 17 м DN 50 297 мм | від 24 474 грн. | 3 пропозиції | ||
Sprut 3VP-DN80 22 м DN 80 330 мм | від 41 450 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut 3VP-DN100L 24 м DN 100 390 мм | від 55 838 грн. | 3 пропозиції | ||
Sprut 3VP-DN40H 27 м DN 40 340 мм | від 19 863 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut 3VP-DN50H 33.5 м DN 50 340 мм | від 24 474 грн. | 2 пропозиції | ||
Sprut 3VP-DN65H 48 м DN 65 380 мм | від 27 790 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →