Каналізаційна установка Sprut WClift 400/3
Sprut WClift 400/3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut WClift 400/3
Усі ціни 11 →Каналізаційна установка Sprut WCLIFT 400/3 4823072205700 | 8 222 грн. |
Каналізаційна установка Sprut WCLIFT 400/3F Compact | 8 638 грн. |
Каналізаційна установка Sprut WCLift 400/3F Compact 4823072207476 | 8 886 грн. |
Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 400/3 | 8 800 грн. |
Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 400/3F Compact | 10 200 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості насосної станції Sprut WClift 400/3:
- Вхідні патрубки — DN40, DN100
- Вихідні патрубки — DN32
Модификації Sprut WClift 400/3
Ціни на Sprut WClift 400/3 |
---|---|---|---|---|
Sprut WClift 250/2 | від 6 777 грн. | 9 пропозицій | ||
Sprut WClift 400/3 | від 7 262 грн. | 11 пропозицій | ||
Sprut WClift 560/3F | від 7 539 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →