Каналізаційна установка Sprut WClift 600/2F Hot
Sprut WClift 600/2F Hot |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut WClift 600/2F Hot
Усі ціни 9 →Sprut Канализационная установка Sprut WCLIFT 600/2F Hot (0256) | 9 610 грн. |
Каналізаційна установка Sprut WCLift 600/2F Hot 4823072206387 | 10 799 грн. |
Установка каналізаційна Sprut WCLIFT 600/2F Hot | 9 553 грн. |
Каналізаційна установка Sprut WCLIFT 600/2F Hot | 10 497 грн. |
Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 600/2F Hot | 10 400 грн. |
ще 4 пропозиції
На фото не він. Простота конструкції є кнопка примусового запуску. Вийшов із ладу двигун через 3 дні експлуатації, до сервісу не додзвониться. Жодного захисту від перегріву немає, запобіжників теж немає. Обмотки у насосі згоряють. користуюся Sprut WClift 600/2F Hot кілька місяців |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості насосної станції Sprut WClift 600/2F Hot:
- Вхідні патрубки — DN40, DN100
- Вихідні патрубки — DN32
РекомендуємоПорівняти в таблиці →