Насосна станція Optima Jet 150-PL-24
Optima Jet 150-PL-24 відцентровий 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Jet 150-PL-24
Усі ціни 20 →Насосна станція Optima JET150-PL-24 1.3 кВт чавун довгий на гребінці 17101 | 5 489 грн. |
Насосная станция Optima JET150-PL-24 1,3кВт чугун на гребенке | 5 483 грн. |
Насосная станция Optima JET150-PL-24 1,3кВт чугун длинный на Гребёнке | 5 489 грн. |
Optima JET150-PL-24 G | 5 489 грн. |
Optima Насосная станция Optima JET150-PL-24 1.3 кВт чугун длинный | 5 489 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості насосної станції Optima Jet 150-PL-24:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Optima Jet 150-PL-24
Ціни на Optima Jet 150-PL-24 |
---|---|---|---|---|
Optima Jet 150-PL-24 | від 5 050 грн. | 20 пропозицій | ||
Optima Jet 150-PL-50 | від 5 865 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →