Каналізаційна установка Sprut Wclift 800/4F
Sprut Wclift 800/4F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sprut 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sprut.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sprut Wclift 800/4F
Sprut Канализационная станция Sprut WCLift 800/4F (0251) | 12 663 грн. |
Каналізаційна установка Sprut WCLift 800/4F 4823072207483 | 14 228 грн. |
Каналізаційна установка Sprut WCLIFT 800/4F | 13 831 грн. |
Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 800/4F | 13 200 грн. |
Каналізаційна станція Sprut WCLIFT 800/4F | 12 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →