Похідний ніж Spyderco Endura Wharncliffe (C10FPWCBK)
Відео 5Фото 16 |
Spyderco Endura Wharncliffe |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Endura Wharncliffe
Усі ціни 19 →Нож Spyderco Endura Wharncliffe | 4 840 грн. |
Spyderco Endura 4 Wharncliffe (C10FPWCBK) | 4 840 грн. |
Нож тактический Spyderco Endura Wharncliffe (C10FPWCBK) | 4 840 грн. |
Ніж Spyderco Endura Wharncliffe (C10FPWCBK) | 4 658 грн. |
Нож Spyderco Endura Wharncliffe (C10FPWCBK) C10FPWCBK | 4 375 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →