Похідний ніж Spyderco Persistence SBK (C136SBK)
Фото 10 |
Spyderco Persistence SBK |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Persistence SBK
Усі ціни 15 →Складной нож Spyderco Persistence FRN C136SBK | 2 296 грн. |
Нож Spyderco Persistence FRN , полусеррейтор (C136PSBK) | 2 340 грн. |
Ніж Spyderco Persistence FRN серрейтор (C136SBK) | 2 300 грн. |
Нож Spyderco Persistence FRN серрейтор (C136SBK) C136SBK | 2 300 грн. |
Ніж Spyderco Persistence FRN серрейтор (C136SBK) C136SBK | 2 300 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →