Похідний ніж Gerber E-Z Out Rescue
Відео 3Фото 2 |
Gerber E-Z Out Rescue |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerber E-Z Out Rescue
Усі ціни 6 →Нож Gerber E-Z Out Rescue 20,1 см 1015537 | 2 399 грн. |
Ніж складаний Gerber E-Z Out Rescue 06971 (1015537) | 2 149 грн. |
Ніж складаний Gerber E-Z Out Rescue 06971 (1015537) 1015537 | 2 255 грн. |
Ніж складний Gerber E-Z Out Rescue 06971 (1015537) | 2 399 грн. |
Ніж складний Gerber E-Z Out Rescue 06971 (1015537) | 2 807 грн. |
Ніж складань Gerber EZ Out Rescue 06971 (1015537) | 2 149 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →