Похідний ніж Gerber E-Z Out Skeleton (06751)
Відео 3Фото 2 |
Gerber E-Z Out Skeleton |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gerber E-Z Out Skeleton
Усі ціни 6 →Нож Gerber E-Z Out Skeleton Serrated 1019236 | 2 499 грн. |
Ніж складаний Gerber E-Z Out Skeleton - Serrated (1019236) | 2 259 грн. |
Ніж складаний Gerber E-Z Out Skeleton - Serrated (1019236) 1019236 | 2 349 грн. |
Ніж складний Gerber E-Z Out Skeleton - Serrated (1019236) | 2 499 грн. |
Ніж складний Gerber E-Z Out Skeleton - Serrated (1019236) | 2 924 грн. |
Ніж складань Gerber EZ Out Skeleton - Serrated (1019236) | 2 259 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →